WYNAJEM SPRZĘTU GRZEWCZEGO

Parasole Grzewcze

SUPER PROMOCJA

50% rabatu na promiennik gazowy

Dedykowane butle z czystym propanem

Dostawy zawsze na czas

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
Telefon: 733 555 222

Parasole gazowe w ogródkach restauracyjnych

Firma AXAN Energy realizuje wynajem parasoli służących do ogrzewania mniejszych powierzchni. Te sprawdzą się w restauracjach, barach i wielu innych miejscach. Parasole grzewcze gazowe swoje zastosowanie znajdują głównie w ogródkach restauracyjnych. To wyjątkowa opcja przeznaczona do tego typu miejsc, z której goście zazwyczaj chętnie korzystają. Parasole grzewcze na wynajem zapewnią klientom możliwość spożycia posiłku czy napoju, nawet jeśli temperatura na zewnątrz nie będzie zbyt sprzyjająca. Parasol grzewczy na gaz to zawsze dobre rozwiązanie. Przełoży się on na zadowolenie gości i zwiększy szansę, że wrócą do danego lokalu.

Parasole gazowe – właściwości

Zapewnienie swoim klientom komfortu jest niewątpliwie bardzo ważne. Parasole grzewcze na wynajem to korzystna propozycja dla właścicieli placówek gastronomicznych, ponieważ to tańsza opcja niż kupno nowych. Oferowany sprzęt jest nowoczesny, nieużywany i w pełni sprawny, co umożliwia użytkowanie ich od razu po zamontowaniu w odpowiednich miejscach. Parasole zasilane są butlami AXAN GAZ, które dostarczamy wraz ze sprzętem prosto do klienta. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia, a także obsługę zgodną z najwyższymi standardami. Parasole grzewcze gazowe to produkt, który przyczyni się do podniesienia komfortu klientów odwiedzających dany lokal. Jest to dobra inwestycja, przynosząca zyski. Oferujemy także parasole grzewcze na wynajem. To spore ułatwienie dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup.

Polecane parasole grzewcze

Jakość i niezawodność oferowanych produktów jest dla nas priorytetem. Z tego względu każdy parasol grzewczy na gaz jest objęty profesjonalnymi usługami serwisowymi. Dzięki temu jest w pełni bezpieczny. Każdy z nich dostarczany jest prosto do Klienta. Zapewniamy wyjaśnienie, w jaki sposób z korzystać z tego typu urządzeń. Wszystkie parasole grzewcze cechują się intuicyjną obsługą. Nie powinny sprawić problemu nawet osobie, która nie jest na bieżąco z nowinkami technicznymi. Te wszystkie cechy sprawiają, że warto rozważyć parasole grzewcze. Wynajem jest chętnie wybieraną opcją przez naszych klientów. Niesie za sobą wiele korzyści. Parasole grzewcze podnoszą komfort przebywania na zewnątrz. Zapewniają nie tylko ciepło, lecz także niesamowitą atmosferę – szczególnie po zmroku. Generowane przez parasole gazowe światło sprawia, że goście chętnie przebywają w tej przestrzeni. Jest to dobra opcja zarówno na chłodne letnie, jak i jesienne wieczory.

SUPER OFERTA

50% Rabatu na nagrzewnice gazowe

Dedykowane butle z czystym propanem

0zł za wynajem butli 11kg / 33kg na czas współpracy

Dostawy zawsze na czas

Nagrzewnice gazowe w zastosowaniu

Nagrzewnice gazowe w naszej ofercie to niezawodne i niezastąpione urządzenia, które przydadzą się wszędzie tam, gdzie nie ma ogrzewania, instalacji grzewczych. Wykorzystasz je w garażu, warsztacie, hali, placu budowy, szklarni, domku letniskowym itp. Również bardzo dobrze nada się do użycia w bardzo mroźne dni, gdzie instalacje grzewcze nie radzą sobie. Te urządzenia Ci w tym pomogą. Produkty te posiadają zabezpieczenia przed niekontrolowanym ulatnianiem się gazu i przegrzewaniem. Czyni to tym samym jednym z najbardziej bezpiecznych urządzeń w użytkowaniu. Trwała obudowa chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi. Nagrzewnice gazowe posiadają wentylatory elektryczne, które mają za zadanie cyrkulować powietrze w zamkniętych pomieszczeniach.

WYNAJEM NAGRZEWNICY GAZOWEJ – CENNIK

 • 24 godziny – 50,00zł
 • 7 dni – 245zł (35zł/24h)
 • 30 dni – 570zł (19zł/24h)
 • 30 dni – 285zł (9,50zł/24h przy podpisaniu umowy na dostawy gazu)

Dla stałych Klientów przewidziane są dodatkowe rabaty!

Zadzwoń i dowiedz się więcej!
Telefon: 733 555 222


  Czekamy na kontakt od Ciebie!

  Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się obok. Nasi Specjaliści rozchwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania.

  Nie chcesz czekać na wiadomość zwrotną? Zadzwoń na infolinię i dowiedz się natychmiastowo!

  +48 732 999 000

  Zostaw kontakt, a my oddzwonimy!