BUDOWA INSTALACJI GAZOWYCH I SERWIS

Budowa Instalacji Gazowych

Gaz to cenne źródło energii, znajdujące swoje zastosowanie w wielu domach i nie tylko. AXAN Energy Sp. z o.o. Sp. k. od wielu lat dokonuje montażu przydomowych instalacji LPG. Biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby naszych Klientów, stworzyliśmy profesjonalne mechanizmy, które pozwalają nam w pełni sprostać Państwa wymaganiom. Zapewniamy, że zarówno projekt, jak i montaż instalacji gazowej zostaną przeprowadzone zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Oferujemy przede wszystkim bezpieczne i nowoczesne rozwiązania zaopatrujące w gaz.

Nowoczesne rozwiązania w ogrzewaniu pomieszczeń

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Zajmujemy się nie tylko montażem instalacji LPG, ale także ich budową i wyposażeniem w parowniki wodne, elektryczne czy gazowe. Tego typu instalacje są wykorzystywane do zasilania gazem płynnym kurników, suszarni zboża i kukurydzy oraz hut. Montaż wykonujemy przy wykorzystaniu zbiorników wyposażonych w system detekcji wycieku gazów oraz reduktorów i zaworów gazowych. Wszystko w trosce o Klienta i jego komfort. Nasi fachowcy wykonają wszelkie konstrukcje bez żadnego problemu. Budowa instalacji gazowych przebiega w profesjonalnych warunkach. Wykonują ją wyłącznie wykwalifikowane osoby, które zajmują się tym od lat.

Ekologiczne ogrzewanie – montaż instalacji LPG

Wiele słyszy się o szkodliwości smogu nie tylko w kontekście środowiska, ale i człowieka. Sami robimy sobie krzywdę, ogrzewając swój dom tradycyjnie węglem i drewnem, zamiast zainwestować w zbiornik z gazem płynnym. To o wiele bardziej opłacalne, lecz niektórzy odczuwają pewne obawy. My jednak chcemy wyjść temu naprzeciw, wykonując profesjonalny montaż instalacji gazowej, która gwarantuje ekologiczną i wydajną pracę. Dostęp do sieci gazowej nie jest wymagany. Coraz więcej osób decyduje się na LPG. Budowa instalacji jest bezpieczna i wybierana przez wielu właścicieli prywatnych gospodarstw domowych oraz firm. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zbiornik z gazem płynnym napełniany jest w miarę potrzeb Klienta. To podniesienie komfortu swojego życia i dostarczenie sobie i swoim bliskim nieprzerwanego ciepła.

Przydomowe zbiorniki na gaz płynny

Zbiorniki przydomowe od Firmy AXAN GAZ, które Państwu oferujemy, pozyskujemy od najlepszych producentów. Dodatkowo od początku do końca staramy się, aby montaż instalacji gazowej przebiegł pomyślnie i z największą starannością. Ciesz się zbiornikiem przydomowym na gaz i nie martw się o ogrzewanie! Profesjonalny montaż instalacji gazowej sprawi, że już nie będziesz musiał. Bezpieczeństwo i wygoda to coś, co możemy zagwarantować, jeśli zdecydujesz się na inwestycję w nasze urządzenia. Chcąc sprostać Twoim oczekiwaniom, wciąż udoskonalamy i powiększamy ofertę. Wielu zadowolonych Klientów motywuje nas do pracy.

Instalacja gazowa – wybór wielu firm i właścicieli domów

Zamontowanie instalacji uzależnione jest od dostępności do sieci gazowej. W niektórych lokalizacjach to niestety niemożliwe, lecz dzięki coraz bardziej rozwijającej się technologii, można wybrać inne i bezpieczniejsze rozwiązania. Zbiornik na gaz płynny nie wymaga podłączenia do sieci. I choć wielu ludzi obawia się zagrożenia związanego z posiadaniem gazu, zapewniamy, że badanie zbiornika LPG potrafi wyeliminować wiele błędów. Dzięki temu inwestorzy czują się bezpiecznie w swoim mieszkaniu. Nasi specjaliści troszczą się, by przegląd butli LPG był regularny. Chcąc zapewnić sobie ekologiczne rozwiązanie, które będzie trwałe na lata, warto rozważyć skorzystanie z usług naszej firmy. Zapewniamy profesjonalny montaż instalacji LPG oraz jej regularny przegląd. Stawiamy na profesjonalne i bezpieczne usługi. Oferujemy zarówno przemysłowe instalacje gazowe, jak i te w prywatnych gospodarstwach domowych. Chcąc zapewnić sobie ciepło oraz ekologiczne rozwiązania, warto wybrać ten rodzaj ogrzewania.

Bezpieczeństwo budowy instalacji gazowej

Wykonanie przyłącza gazowego wymaga dopełnienia kilku formalności. Chcąc rozpocząć budowę zbiornika LPG, najlepiej jest zgłosić się do fachowców, którzy specjalizują się w takim zakresie. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie. Budowa instalacji LPG to coś, czym zajmujemy się na co dzień. Przez wiele lat zdobyliśmy zaufanie wielu klientów, którym zaoferowaliśmy pomoc w sporządzeniu projektu, kosztorysu oraz wybudowaniu. Instalacja gazowa to podniesienie jakości życia. Budowa to coś, co nie musi być trudne, jeśli powierzy się to profesjonalistom. Prawidłowe zadbanie o instalację jest bardzo ważne, dlatego też nie warto powierzać tego komuś, kto nie jest w tym biegły.

Badanie zbiornika LPG przez AXAN Energy

Systemy gazowe, jak i wszystkie inne wymagają terminowych kontroli. Prowadzimy serwis zbiorników na gaz, w związku z czym nasi klienci mogą liczyć na fachową pomoc. W AXAN Energy pracują wyłącznie eksperci z doświadczeniem. Dzięki temu nie trzeba martwić się o jakość zabiegu, jakim jest badanie zbiornika LPG. Zdobywa się podczas tego nie tylko homologację. Przegląd butli LPG jest o wiele tańszy niż zakup nowej, dlatego warto wziąć to pod uwagę, gdy mija jej termin ważności. Podczas badania wykonuje się kontrolę samej instalacji, jak i przewodów kominowych czy wentylacji. Takie działania przeprowadzane odpowiednio często zwiększają bezpieczeństwo mieszkańców i zmniejszają ryzyko usterek. Z naszymi usługami docieramy do klientów nie tylko z Siedlec, ale i całego województwa mazowieckiego. Chcemy, by wszyscy ci, którzy nam zaufali, zawsze mogli czuć się bezpiecznie. Nasi specjaliści zrobią wszystko, by przegląd zamontowanej butli był optymalny i dostosowany do terminu klienta.

Serwis Zbiorników LPG

Zgłoś zbiornik LPG do serwisu

+48 533 360 925

Przeglądy i dokumentacja
Wykonujemy profesjonalne przeglądy wraz z wydaniem specjalistycznej dokumentacji. Świadczonymi usługami są między innymi:

Badania okresowe
Przeprowadzanie rewizji wewnętrznej
Przeprowadzanie próby ciśnieniowej

Wymiana / kontrola zaworów bezpieczeństwa
Przepompowywanie gazu

Czynności naprawcze
Nasza firma zajmuje się wszelkimi czynnościami naprawczymi zbiorników grzewczych LPG (naziemnych i podziemnych), tzn. wymianą lub naprawą elementów instalacji lub osprzętu zbiorników. Dotyczy to m.in. kontroli lub wymiany:

zaworów bezpieczeństwa
zaworów stopowych
zaworów nadmiernego wypływu
zaworów zwrotnych

zaworów odcinających
zaworów do napełniania
reduktorów I i II stopnia
poziomowskazów, tarczek, przykrywek, oringów

Krótkie terminy oczekiwania • Elastyczne godziny serwisu

Posiadamy zapasy magazynowe nowych zaworów i osprzętu zbiorników

Budowa Instalacji Gazowych

Budowa Instalacji Gazowych Zawory
Budowa Instalacji Gazowych Zbiornik
Zbiorniki Gazowe Dla kurników
Zbiornik Gazowy
Zbiornik LPG naziemny
Zbiornik LPG przy domu
Zbiorniki gazowe dla przemysłu
Zbiornik gazowy LPG

AXAN Energy Sp. z o.o. Sp. k. oferuje

Pomoc w formalnościach związanych z uzyskaniem niezbędnych pozwoleń
Przygotowujemy projekty i dokumentacje instalacji gazowych
Zapewniamy profesjonalny transport elementów instalacji
Nasi doświadczeni montażyści wykonują instalacje z najlepszych materiałów o wysokim standardzie
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Zróżnicowaną formę rozliczeń
Dostarczamy gaz w atrakcyjnych cenach i wygodnych dla Klienta terminach
Możliwość wypompowywania gazu z jednych zbiorników do drugich

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!


    Czekamy na kontakt od Ciebie!

    Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się obok. Nasi Specjaliści rozchwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania.

    Nie chcesz czekać na wiadomość zwrotną? Zadzwoń na infolinię i dowiedz się natychmiastowo!

    +48 732 999 000

    Zostaw kontakt, a my oddzwonimy!