PROGRAM „CZYSTE POWIETRZE”

smog

Dotacje na ogrzewanie gazem – program „Czyste Powietrze”

Korzyści płynących z ogrzewania gazowego jest wiele. Z pewnością należą do nich niższe rachunki czy lepsza kontrola nad temperaturą w budynku, ale także dofinansowanie do instalacji gazowej. Wybierając nagrzewanie domu gazem płynnym, możesz otrzymać nawet do 90% dofinansowania z programu „Czyste powietrze”. To zatem korzystna opcja nie tylko dla osób już eksploatujących takie systemy, ale też tych, które chcą je zamontować. Dotacje na ogrzewanie gazem są częścią działań, które mają na celu poprawę jakości powietrza, do czego błękitne paliwo z pewnością może się przyczynić. Dzięki dofinansowaniom tego typu działania charakteryzują o wiele niższe koszty, co zachęca kolejne osoby do dokonywania zmian. Dotacje na ogrzewanie gazem to korzyść dla wielu osób, które chcą wprowadzić to ekologiczne rozwiązanie do swoich domów. Wiele osób, które skorzystało z programu „Czyste powietrze” przyznaje, że przyczyniło się to do pozytywnych zmian w ich życiu.

Korzystne dofinansowanie do instalacji gazowej

Ogrzewanie nim generuje znacznie mniejszą emisję CO2 niż węgiel i inne paliwa stałe, w związku z czym jest bardziej ekologiczny. Aby otrzymać dotacje na ogrzewanie gazem, należy zapoznać się z informacjami na stronie rządowej i zastosować się do podanych tam instrukcji. W następnej kolejności trzeba zająć się samą instalacją. Ta wypada bardzo korzystnie pod kątem ceny, jeśli zdecydowało się na dofinansowanie do instalacji gazowej. AXAN GAZ oferuje bezpłatną wycenę usług, a także indywidualne podejście do każdego klienta. Chcąc skorzystać z oferty, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wypełnienia formularza kontaktowego. Dotacje na ogrzewanie gazem są chętnie przyznawane. Warto rozważyć złożenie wniosku i zamontowanie instalacji we własnym domu. Dofinansowanie do instalacji gazowej to dobre rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje ekologicznych sposobów ogrzewania domu. Chcąc zapewnić sobie stałe ciepło, warto rozważyć wprowadzenie tej możliwości do swojego otoczenia.

Program „Czyste Powietrze”

Wybierając ogrzewanie domu gazem płynnym, możesz otrzymać nawet do 90% dofinansowania! Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas i dowiedz się więcej! Dostarczymy wszelkich niezbędnych informacji o dofinansowaniu do instalacji gazowej. Nie zastanawiaj się i skontaktuj się z naszymi konsultantami!

AXAN GAZ oferuje bezpłatną wyceną! Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Zadzwoń do nas +48 533 388 507 lub wypełnij formularz kontaktowy!