Oferta na kompaktowe przyłącze automatyczne wraz z dostawą gazu

Przyłącza kompaktowe – butle propan 33kg

Przyłącze kompaktowe na butle 33kg jest to zestaw połączonych ze sobą jednocześnie butli gazowych propan.  Instalacja zapewnia stałe i stabilne zasilanie gazem. Wyposażone są w automatyczny przełącznik.

Klient otrzymuje:
Reduktor automatyczny – który pozwala nieprzerwanie korzystać z gazu. Gdy się skończą butle po jednej stronie samoczynnie przełączy się na drugą z pełnymi butlami. Wówczas na spokojnie można wymienić puste butle,
2 lub 4 butle o pojemności 30 kg
wysoką jakość gazu – czysty propan
terminowe dostawy gazu,
umowę bezterminową z miesięcznym okresem wypowiedzenia

Koszty:
Jedne 99 zł brutto miesięcznie za dzierżawę zestawu* (reduktor z osprzętem oraz 2 sztuki butli 30 kg lub 139 zł za zestaw z czterema butlami.
Koszty wymiany butli (30kg czystego propanu) – zawsze atrakcyjna cena.
Dostarczenie i przygotowanie zestawu do prawidłowego działania – 199 zł brutto

Gaz płynny w instalacji kompaktowej

Gaz jest dobrą alternatywą dla innych paliw dostarczających energię. Generuje on zdecydowanie mniejsze wydatki na ogrzanie budynku. Jest to paliwo, które można nazwać ekologicznym, ponieważ nie generuje szkodliwych substancji, które gromadzą się w powietrzu. Butla z gazem (33 kg) jest bardzo prostą konstrukcją, która może posłużyć jako sposób ogrzania pomieszczeń domowych. Nie wymaga ona dopełnienia wielu formalności, nie potrzeba nadzoru oraz ubiegania się o specjalne pozwolenia. AXAN Gaz specjalizuje się w dystrybucji oraz instalacji butli gazowej 33 kg. Eksperci zatrudnieni w firmie przedstawią, w jaki sposób korzysta się z tego typu rozwiązań. To doskonała inwestycja na długi czas.

Korzyści z ogrzewania butlami 33kg:

Totalne zero formalności, brak pozwoleń i dodatkowych instalacji
brak konieczności wykładania jednorazowo gotówki na koszty związane z instalacją oraz zakupem zbiornika. Klient kupuje tyle gazu ile chce i kiedy chce, dostawa max na drugi dzień roboczy od złożonego zamówienia.
pobór gazu odbywa się na zmianę z obu stron
wymiana butli pustych odbywa się bez przerywania pracy instalacji
niezawodna instalacja, nie wymagająca dalszej obsługi
wbudowany wskaźnik praca-rezerwa (zielone/czerwone)

* Jest możliwość zakupu zestawu wraz z osprzętem (bez butli) za 1 899 zł brutto jednorazowo. W takiej sytuacji butle wypożyczamy za 15 zł/szt na m-c.

Ogrzewanie domu za pomocą instalacji butli gazowych

Ogrzewanie domu za pomocą gazu ciekłego jest bardzo popularne w dzisiejszym świecie. Mimo wzrostu cen coraz więcej osób decyduje się na to ekologiczne rozwiązanie. Z gazu płynnego można korzystać nawet bez podłączenia do sieci gazowej – pozwalają na to przydomowe instalacje z butli gazowych. Łączy się ze sobą kilka butli gazowych o pojemności 33 kg, tworząc przy tym bardzo ekonomiczną konstrukcję, dzięki której można ogrzać budynek gospodarczy. Metoda ta wykorzystywana jest jednak nie tylko w prywatnych domach. W branży gastronomicznej czy remontowej także można ją spotkać. Butla gazowa (33 kg) to innowacyjna inwestycja, która pomoże w prowadzeniu biznesu. Wielu właścicieli przedsiębiorstw, którzy zdecydowali się na ich zakup, przyznaje, że są zadowoleni z ich funkcjonalności.

butle gazowe 33kg ogrzewanie

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, aby uzyskać więcej informacji!


    Czekamy na kontakt od Ciebie!

    Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się obok. Nasi Specjaliści rozchwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania.

    Nie chcesz czekać na wiadomość zwrotną? Zadzwoń na infolinię i dowiedz się natychmiastowo!

    +48 732 999 000

    Zostaw kontakt, a my oddzwonimy!