OGRZEWANIE DOMU

Instalacja zbiornikowa to instalacja gazowa zasilana gazem płynnym.

Jest łatwa zarówno w montażu, jak i w demontażu. Nie wymaga dużych pomieszczeń, kotłowni ani kosztownej infrastruktury przesyłowej.

Korzyści z zastosowania LPG w ogrzewaniu

Propan sprawdza się w ogrzewaniu gospodarstw domowych. Dzięki temu jest stosowany do tworzenia przydomowych instalacji gazowych. W praktyce służy do ogrzewania budynków, podgrzewania wody i przygotowywania posiłków. Propan to bezbarwny i bezwonny gaz, który z powodzeniem stosuje się do różnorodnych procesów technologicznych w rolnictwie. Jest też doskonałym uzupełnieniem paneli fotowoltaicznych, co wiąże się z działaniem kolektorów słonecznych, które mogą uzyskiwać zbyt mało energii cieplnej z powodu słabego nasłonecznienia. Automatyczne przełączniki w urządzeniach sprawiają, że butla gazowa do ogrzewania domu staje się cichym i niezawodnym partnerem do produkcji ciepła w domu przez cały rok. Decydując się na wybór odpowiedniej butli warto zwrócić uwagę na właściwości propanu. Jest to alkan, który składa się z atomów węgla i wodoru. Coraz częściej spotyka się instalacje gazowe z jego udziałem. Czy warto z niego korzystać? Podpowiadamy, jakie korzyści wynikają z zastosowania propanu.

 • Wysoka wydajność energetyczna
 • Kontrola zużycia i możliwość efektywnego zarządzania
 • Uzyskanie kontrolowanych temperatur
 • Wyższa sprawność maszyn i urządzeń zasilanych gazem płynnym
 • Brak kosztów i opłat stałych

Ogrzewanie gazem – schemat instalacji przydomowej podziemnej

Instalacja instalacji gazowej przydomowej

Ogrzewanie gazem – schemat instalacji przydomowej naziemnej

Instalacja instalacji gazowej przydomowej  Czekamy na kontakt od Ciebie!

  Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się obok. Nasi Specjaliści rozchwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania.

  Nie chcesz czekać na wiadomość zwrotną? Zadzwoń na infolinię i dowiedz się natychmiastowo!