OGRZEWANIE DOMU

Instalacja zbiornikowa to instalacja gazowa zasilana gazem płynnym.

Jest łatwa zarówno w montażu, jak i w demontażu. Nie wymaga dużych pomieszczeń, kotłowni ani kosztownej infrastruktury przesyłowej.

Korzyści z zastosowania LPG w ogrzewaniu

Korzyści z zastosowania LPG w ogrzewaniu

Propan sprawdza się w ogrzewaniu gospodarstw domowych. Dzięki temu jest stosowany do tworzenia przydomowych instalacji gazowych. W praktyce służy do ogrzewania budynków, podgrzewania wody i przygotowywania posiłków. Propan znajdujący się w instalacjach gazowych w domu i nie tylko, to bezbarwny, a także bezwonny gaz, który z powodzeniem stosuje się do różnorodnych procesów technologicznych w rolnictwie. Jest też doskonałym uzupełnieniem paneli fotowoltaicznych, co wiąże się z działaniem kolektorów słonecznych. Te mogą uzyskiwać zbyt mało energii cieplnej z powodu słabego nasłonecznienia, przez co przydomowe instalacje gazowe staną się idealnym rozwiązaniem komplementarnym. Dzięki nim nie będzie trzeba martwić się o ciepło.

Niezawodne instalacje gazowe w domu

Nasze instalacje są niezwykle proste w obsłudze. Automatyczne przełączniki w urządzeniach sprawiają, że butla gazowa do ogrzewania domu staje się cichym i niezawodnym partnerem do produkcji ciepła w domu przez cały rok. To efektywny system bardziej przyjazny środowisku niż tradycyjne instalacje na paliwa stałe. Decydując się na wybór odpowiedniej butli warto zwrócić uwagę na właściwości propanu w butli na gaz do ogrzewania domu. Jest to alkan, który składa się z atomów węgla i wodoru. Coraz częściej spotyka się przydomowe instalacje gazowe z jego udziałem. Czy warto z niego korzystać? Podpowiadamy, jakie korzyści wynikają z zastosowania propanu. Butla gazowa do ogrzewania domu cechuje się wysoką wydajnością energetyczną. Oznacza to, że napełnienie pozwoli użytkować ją dłuższy czas bez konieczności powtarzania tej czynności.

Zyskujące popularność przydomowe instalacje gazowe

Niezawodność i funkcjonalność to główne cechy, którymi charakteryzuje się instalacja LPG. Głównie z tego względu coraz więcej rodzin decyduje się na ogrzewanie gazowe. Butla może mieć różną pojemność, w zależności od zapotrzebowania domowników. Dzięki temu dużo łatwiej dopasować ją chociażby do metrażu domu. Warto podkreślić, że butla na gaz do ogrzewania domu jest bardzo praktyczna. Pozwala w łatwy sposób kontrolować temperaturę, a tym samym zużycie ciepła. Instalacje gazowe do domu przyczyniają się do zminimalizowania kosztów stałych. Jest to znacznie tańsze rozwiązanie, niż np. zakup gazu. Dlatego instalacje gazowe do domu są coraz chętniej wybierane. Warto zatem rozważyć taki rodzaj ogrzewania.

Butla na gaz do ogrzewania domu i nie tylko

Dla wielu osób zmniejszenie swojego wpływu na środowisko naturalne jest bardzo ważne. Aby osiągnąć taki cel, warto zainwestować w instalacje gazowe do domu. Ta produkuje znacznie mniej CO2, niż kotły na węgiel czy drewno, co przekłada się na lepszą jakość powietrza. Ci, którzy szukają oszczędności również powinni rozważyć ogrzewanie gazowe. Butla może być uzupełniana, w związku z czym płaci się jedynie za surowiec i jego dostawę. To może okazać się o wiele korzystniejsze, niż regularne kupowanie kilku ton węgla, czy innego, droższego paliwa.

 • Wysoka wydajność energetyczna
 • Kontrola zużycia i możliwość efektywnego zarządzania
 • Uzyskanie kontrolowanych temperatur
 • Wyższa sprawność maszyn i urządzeń zasilanych gazem płynnym
 • Brak kosztów i opłat stałych

Ogrzewanie gazem – schemat instalacji przydomowej podziemnej

Instalacja instalacji gazowej przydomowej

Ogrzewanie gazem – schemat instalacji przydomowej naziemnej

Instalacja instalacji gazowej przydomowej  Czekamy na kontakt od Ciebie!

  Zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się obok. Nasi Specjaliści rozchwieją wszelkie wątpliwości i odpowiedzą na wszystkie pytania.

  Nie chcesz czekać na wiadomość zwrotną? Zadzwoń na infolinię i dowiedz się natychmiastowo!

  Zamów gaz do zbiornikaSkontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany dostawą gazu do Twojego zbiornika.

  +48 732 999 000
  Zadzwoń lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy.