GAZ DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

GAZ PŁYNNY LPG

Obecnie najczystsze i przyjazne środowisku źródło energii i powszechnie wykorzystywane w domu, gastronomi, turystyce i przemyśle. Może być używany tam, gdzie inne źródła nie docierają. Butle gazowe AXAN GAZ nadają się między innymi do wózków widłowych. Stanowią przy tym bezpiecznie dostarczane, wygodne i tanie źródło energii. Do użytku domowego, kuchni gazowych, grilli, opiekaczy polecamy gaz w butli 11 kg. Butle z gazem AXAN GAZ są bezpieczne, dzięki procesom technologicznym, jakim podlegają podczas procesu napełniania. Dobierane są odpowiednie proporcje mieszanki propan-butan, kontroli podlega ilość napełnianego gazu i szczelności zaworu na butli. Na zaworze butli znajduje się folia kontrolno-zabezpieczająca, która stanowi dowód prawidłowego i bezpiecznego napełniania butli w rozlewni AXAN GAZ. Gaz w butli AXAN GAZ można nabyć zarówno w szeroko rozwiniętej sieci sprzedaży jak też u naszych lokalnych odbiorców gazu.

lpg logo
wózek widłowy z butlą gazową

BUTLE DO WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Wychodząc naprzeciw wysokim wymaganiom klientów używających gazu do zasilania wózków widłowych stworzyliśmy innowacyjny produkt o nazwie GAZ Plus. Gaz Plus to produkt, w którym do minimum wyeliminowaliśmy problem korozji wewnątrz butli. Każda butla gazowa do wózka widłowego została na etapie produkcji zabezpieczona powłoką antykorozyjną, która maksymalnie redukuje powstającą korozję. Dodatkowo butle GAZ Plus napełniane są najwyższej jakości wyselekcjonowanym gazem wzbogaconym o propan w proporcji 65/25. Zapewnia to butli gazowej do wózka widłowego podniesienie mocy oktanowej mieszaniny. Pojazdy zasilane gazem „Gaz Plus” mają wydłużone okresy międzyprzeglądowe, lepiej reagują na pedał gazu i nie mają problemu z rozruchem.

CZYSTY PROPAN DO PRZEMYSŁU

Gaz używamy w różnych gałęziach przemysłu musi sprostować wymagającym procesom technologicznym, dużemu poborowi i ekstremalnym warunkom użytkowania, w związku z tym AXAN GAZ zaleca Gaz–Propan techniczny (czysty propan) w butlach 10 i 30 kg. Propan techniczny to gaz charakteryzujący się lepszymi parametrami pracy w niskich temperaturach, dzięki czemu możemy używać go w temperaturach do -45C. Wyższe ciśnienie powoduje wyższą temperaturę i efektywniejszy proces spalania. Wykorzystywany jest do cięcia stali, podgrzewania papy mas bitumicznych, procesów, gdzie w krótkim czasie chcemy uzyskać wysoką temperaturę płomienia. Gaz propan jest gazem czystszym niż mieszanina więc bardzo często polecany jest do ogrzewania pomieszczeń piecykami gazowymi i hal produkcyjnych nagrzewnicami.

butla gazowa propan
butla gazowa propan

KONTENERY NA BUTLE

Do przechowywania butli gazowych służą kontenery. Kontener pełni funkcję magazynu butli, jest odpowiednio oznakowany, spełnia przepisy BHP i PPOŻ. Kontenery są nowe i ocynkowane. Mieszczą odpowiednio 12, 16 i 20 butli. Każdy kontener jest dwupoziomowy, dzięki czemu można segregować butle puste i pełne. Wyposażony jest w zamknięcie kłódką, co stanowi zabezpieczenie przed kradzieżą. Nasi konsultanci pomogą wybrać produkt odpowiedni dla Państwa potrzeb.

Zamów gaz do zbiornikaSkontaktuj się z nami jeśli jesteś zainteresowany dostawą gazu do Twojego zbiornika.

+48 732 999 000
Zadzwoń lub zostaw kontakt, a my oddzwonimy.