Marcin E.

"Od 6 lat jestem zadowolonym klientem firmy AXAN GAZ, ich gaz jest zawsze dostarczany na czas, a ceny są satysfakcjonujące. Pozdrawiam!"

Przemek L.

"Zdecydowałem się na instalację gazową firmy AXAN GAZ, minimum formalności, atrakcyjna cena, profesjonalna obsługa."

Kasia W.  

"Z firmą AXAN GAZ czuję się bezpieczna. Stała, profesjonalna obsługa troszczy się o moje potrzeby, w każdej chwili jest do mojej dyspozycji! To się nazywa profesjonalizm!"

Piotr N.

"Kiedy kupiłem piec na eko-groszek miało być tak cudownie, rzeczywistość okazała się inna. Co tydzień czyszczenie pieca doprowadzało mnie do szału. Odkąd mam instalacje gazową firmy AXAN mam problem z głowy!"

Mariola M.

"Bałam się zmian, lecz od dawna myślałam o instalacji gazowej. Odważyłam się i teraz nie żałuję! Zadzwoniłam na infolinię firmy AXAN GAZ aby dowiedzieć się więcej. Dziś już wiem, że strach ma tylko wielkie oczy, teraz cieszę się ciepłem w domu i wiem, że nie zamieniłabym tej firmy na żadną inną."

Jerzy R.  

"Dzierżawię zbiornik od firmy AXAN GAZ, a cenę za gaz mam taką samą jak te osoby, co kupiły go na własność! To właśnie wyróżnia tę firmę! Polecam!"

Mariusz Z.  

"Ciesze się bardzo, że dostawa gazu jest w mgnieniu oka. Nie muszę czekać tygodniami, przypominać się i denerwować. Szybko, sprawnie i co najważniejsze gaz jest najwyższej jakości! Pozdrawiam!"

Dariusz O.

"Jako emeryt nie jestem w stanie przygotować sobie opału na zimę. Firma AXAN przedstawiła mi indywidualną ofertę! Jestem zadowolony z ich usług!"

Krzysztof G.

"Szukałem, szukałem i znalazłem. Minimum formalności, profesjonalnie i sprawnie! Ciesze się, ze na Was trafiłem. Dziękuję!"

Dodaj swoją opinię

Imię i nazwisko:

Dodaj opinię:

Wybierz ocenę:

Dodaj swoje zdjęcie: